About me

6. prosince 2016 v 15:00 | Twotika |  My life
Pro začátek by možná bylo dobré, abyste věděli něco o mně. Připravte se a poznejte toho největšího fanatika do psů, hasičů a hlavně knih a seriálů. Doufám, že vás tímto moc neohrozím na životě.


Jméno a příjmení: Pro vás neznámé a to nemíním nijak měnit, kdo bude zvědavý, tak ho najde a nebude se mě na něj ptát.
Věk: 16 let
Datum narození: 13.10.
Škola: Obchodní akademie, obor Ekonomické lyceum (elitkaa! :D :D)
Stručná povaha: Jsem přecitlivělá a náladová, ale také jsem milá, hodná a dost upovídaná.
Největší koníčky: Canicross, hasiči, čtení a sledování seriálů
Nejoblíbenější kniha: všechny knihy ze série Smrtná zima/Winterkill
Nejoblíbenější seriál: Teen Wolf/Vlčí Mládě
Nejoblíbenější film: Pelíšky
Nejoblíbenější barva: červená

Už jako malá jsem byla velký nadšenec do psů, bylo to z důvodu, že táta se psy pracuje téměř celý život. A k hasičům? No to je téměř to samé. Téměř naše celá rodina byla u sboru dobrovolných hasičů, tak ani já jsem tam nemohla chybět. No a tady je počátek toho všeho.
Rostla jsem a rostla, šla do školy a jakmile jsem se naučila číst a všechno si dávat do kupy, začala jsem číst jednu knížku za druhou. Chvílemi mi bylo i jedno co je to za knížku, ale později jsem si už našla svůj žánr a mezi nejoblíbenější tedy mohu zařadit romantiku, fantasy, sci-fi a thrillery. Mám hodně oblíbených knih, ale mezi ty nej patří TFIOS, Květy zla, Babička, Smrtná zima, Divergence a takhle bych mohla povídat ještě dlouho.
Nakonec, když se tak trochu rozvinul internet se objevily na mém obzoru seriály a filmy, to samé muzika a tak dále. Začneme tedy tou muzikou. Když jsem byla malá, poslouchala jsem všechno co mé sestry a rodiče. Mezi to hlavní, což mi také zůstalo, se dostávají Daniel Landa, Lucie Vondráčková a Evanescence. Teď se k tomu přidalo 5 Seconds of Summer, Linkin Park a další interpreti, které snad ani neznáte.
Mezi mé nejoblíbenější filmy z dětství samozřejmě patří Pelíšky, no to je samozřejmě klasika. Dále To bylo Slunce seno. Také klasika, že? No a z těch novějších to jsou samozřejmě pohádky Kouzla králů, Nejkrásnější hádanka, Tři bratři, když nebereme jen pohádky, tak to jsou různé horory, třeba ten nejnovější Zhasni a zemřeš je úplně topovka. No a další filmy radši nebudu ani vyjmenovávat, jinak vás tím tolik zahltím, že vás to přestane bavit. Což už většinu asi přestalo, nemám pravdu?
Tak přejdeme na seriály. K seriálům jsem se dostala čirou náhodou, když jednou v televizi dávali Upíří Deníky. Prvních pár sérií mě opravdu bavilo, teď už je to jinak a já sleduji seriály jiné. Těmi vás ráda zahltím, protože myslím, že většina lidí potřebuje nějaké doporučit, protože nemá co sledovat. Takže ten úplně nejlepší je Teen Wolf, dostala mě k tomu nevlastní sestra, která na to náhodou narazila a líbilo se jí to, no a tak jsem na to koukla a voila, nemůžu se dočkat dalšího dílu. Dále je tu Supernatural, Hannibal, Sherlock, nějaké to anime, tedy jen jedno, Haikyuu! a to je asi tak vše z těch oblíbených, také jsem jich už dost dokoukala, jako třeba F.R.I.E.N.D.S., Wolfrain a to je možná vlastně asi všechno.
To by byly seriály, teď canikross, pokud někdo neví, co to je, je to běh se psem, který je na vodítku a pomáhá vám v běhu, pes vás vlastně táhne. Nevím jak jsem se k tomu dostala, ale tak když už mám toho psa, tak k tomu asi nějak došlo. Viděla jsem to na internetu a je to tady, běhám se psem. Je to moje snad jedna z nejoblíbenějších aktivit, které mám. Je to divné?

Tak doufám, že jsem vás nějak nevyděsila.
Twotika
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Morpho Keiji Morpho Keiji | Web | 21. července 2017 v 20:39 | Reagovat

Jé, super, taky děláme canicross! A k tomu agility... no hlavně to agility. :D
A Haikyuu i WofsRain zbožňuju! A spoustu dalších věcí, které jsi vyjmenovala, ale bylo by trapné to všechno opakovat :D. Máš moc dobrý vkus! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama