Banga vs. Ortel

4. prosince 2016 v 18:37 | Twotika |  Opinions
Drazí přátelé,
jednou z největších kauz dneška je ocenění Tomáše Ortela v Českém Slavíku Mattoni 2016. Pokud dovolíte, řekla bych vám k tomu svůj názor a osvětlila bych vám, proč něco takového vlastně může být oceněno.


Jak už všichni víte, tato kauza řeší vystupování Radka Banga proti ocenění Tomáše Ortela a skupiny Ortel v Českém Slavíku Mattoni. Tento rom si nejspíše myslel, že by s těmito texty někoho mohl oslovit. Nejspíše generaci mého věku, jenomže ne všichni jsme tací, že bychom chtěli poslouchat něco tak nechutného jako oplzlé "songy" Radka Banga. Neříkám, že všichni by měli poslouchat Tomáše Ortela, to ne, ale podle mě je to rozhodně poslouchatelnější než ty oplzlosti. Nemám hudební sluch, takže nevím jestli zpívají správně nebo jsou úplně falešní, ale myslím si, že tady přímo o tohle nejde.
Vystupování Radka Banga je hrozné v tom, že Tomáše Ortela vypískal a v druhém oceňování opustil sál při předávání. Proč? Údajně nebude nahlížet oceňování fašismu. Ale, krucinál, lidi, kde jste vzali, že Ortel je fašistický zpěvák? Byl v takové skupině, ale to už je přeci minulost. Samozřejmě, něco v něm z toho asi zůstalo, ale nebude toho tolik, jako sprostých slov v písních Radka Bangy. Slavík je něco, kde rozhodují lidé o tom, kdo danou skupinu vyhraje a tudíž očividně Radek Banga nemá tolik svých přívrženců, aby něco takového mohl vyhrát, kdo by se divil. Ve výsledku tedy mi jde o to, že Tomáš Ortel byl zvolen lidmi a ne televití, na to by měl tady Banga brát ohledy.
Podle mého názoru má Ortel pravdivé texty, které ukazují na realitu toho co se vlastně děje. Média se nás snaží ovlivnit, abychom věděli jen to, co vlastně ani není realita.
Nejsem nějaká naivní puberťačka, která ani neví o čem mluví, zjišťuji si o tomto informace už delší dobu, poté jsem nějakou náhodou slyšela písničky Tomáše Ortela a říkala jsem si, že asi nejsem jediná z těch, kdo něco takového vidí. O to víc jsem se do toho ponořila. To ale není věc tohohle názoru.
Jaký je tedy můj názor ve zkratce? Mám Radka Banga za ubohého chlapíka, který touží po slávě a když vyhrál někdo jiný než on, neunesl to a když to byl ještě k tomu Tomáš Ortel vzniklo z toho tohle. Díky tomuhle jsou teď slavnější oba dva. Za což jsem upřímně ráda, k více lidem se dostanou texty Tomáše Ortela a více lidí bude Radka Banga považovat za netaktního "zpěváka", který má v hlavě jen drogy a sex.


Jak tuto kauzu vidíte vy?
Napište mi to do komentářů!
Twotika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 15. ledna 2017 v 17:41 | Reagovat

Hnídek je fašoun, to se nemusí nikde brát, takhle Hnídek vystupuje sám. Hnídek byl zvolenej lidma na okraji společnosti v anketě, která je ubohá a už by tak dvacet let neměla existovat.

Ubohej je fašismus vydávanej za vlastenectví, ne to, se fašismu veřejně postavit. Ubohý je prohlašovat, že "o některých věcech by se nemělo veřejně mluvit," jak to prohlásila Bílá, která kdysi vesele hajlovala s Landou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama