My life

Girl who cried wolf

28. července 2017 v 22:19 | Twotika
Každá částečka mého těla volá o pomoc, protože je to tak strašně těžký. Pořád toužím po blízkosti někoho, kdo mi ublížil a už není v mé moci to všechno vrátit zpátky. Ta bezmoc mě tak strašně ničí, nechává mě to prázdnou, jako kdybych už nikdy neměla cítit štěstí, které je zrovna teď tak důležité. Ztráta člověka je strašná věc, navíc člověka, kterého jste měli tak moc rádi. Tady se nejedná o smrt nebo rozchod. V tomhle článku se objevuje pouze malinká část toho, čeho se to vlastně týká, protože je to jen souhrn pocitů, ale dobře, ztratila jsem někde v dálce kamaráda/ku a už jí není možné vrátit zase ke mně, kde by měla být.

Horší to být nemůže, nebo ano?

15. července 2017 v 17:00 | Twotika
Jsem tak plná nenávisti, že nevím, co bych s tím měla dělat. Každý si myslí, jaká jsem statečná, usměvavá a dokonalá, ale mě už to nebaví. Nebaví mě pořád jen předstírat, že se cítím dobře, i když tomu tak většinu času není, nechci být jen člověkem, který si údajně žije šťastný život. Víte proč? Proč jsem zrovna já ta, která patří mezi lidi, kteří si nežijou svůj šťastný život? Jo, to by mě taky zajímalo, myslím, že mnohem více než vás, hlavně by mě zajímalo, proč mě uklidňují všichni ostatní, že se mají hůř, jak já. A jak vy vlastně víte, jak se mám? Víte vůbec, kdo jsem? Ne, tak se mi neserte do života.

Rozhodování

26. dubna 2017 v 14:00 | Twotika
Cítím, že v mém životě něco chybí. Opravdu si nejsem jistá, co to je, ale vím, že je to něco zásadního. Nejhorší na tom ale je, že nechci, aby se to někdo snažil napravit a zjistit, co to je, protože by pak ten člověk musel hrát zásadní osobu v mém životě, to si ten člověk ale nezaslouží. Nechci ani, aby někdo zjistil dříve než já, co mi chybí. Mám pocit, že se mnou už je opravdu něco špatně, protože takhle jsem ještě nikdy nepřemýšlela. Ach jo.

Nová priorita?

24. dubna 2017 v 14:00 | Twotika
Chtěla jsem jen chvíli času, který by mi mohl pomoci si všechno ujasnit. Bohužel, času je málo, ale i tak jsem to zvládla.

Awareness

19. dubna 2017 v 14:00 | Twotika
Stalo se to tak, že jsem si to uvědomila. Potom už nebylo co řešit, možná tak lepší, šťastnější život.

Nostalgie

10. dubna 2017 v 14:00 | Twotika
Nejhorší jsou chvíle, kdy si uvědomíme, že už se nemůžeme tolik vídat s lidmi, které máme tolik rádi. V mém případě se tohle zlomilo právě teď, uvědomila jsem si, že na své přátele kvůli střední škole nemám tolik času a štve mě to. Možná by to chtělo vrátit čas zpátky a stopnout to o letních prázdninách 2016. To bylo totiž nejlepší léto v mém životě, protože jsem si začínala uvědomovat, že většinu mých dobrých přátel už moc neuvidím.

Moje TOP 3 páry u GAY pairingu

5. dubna 2017 v 14:00 | Twotika
Tak jo, mám tu další upozornění pro ty, kteří tohle moc nemusí, vyhněte se tomuto článku, protože se to bude týkat těch mých TOP! :D

Pro ty ostatní bych chtěla zmínit, že se vám chystám zobrazit, jak těžký mi děláte život. Strašně moc trpím, protože těch párů je tolik a vybrat si jen ty nejoblíbenější je strašně těžké, ale zvládla jsem to smrsknout a přináším vám tak ty podle mě nejlepší! ♥
Let's do this!!

Gay Pairing

3. dubna 2017 v 14:00 | Twotika
Je pravda, že tohle většina "normálních" lidí nechápe. Dávat si dohromady lidi, kteří spolu nikdy ve skutečnosti nebudou a to jak v realitě, tak v seriálech/filmech/knihách. Já patřím mezi ty lidi, kteří tohle dělají, a když se mi zdá, že nějaký muž s mužem tvoří dobrý pár, představuji si je spolu a tvořím si různé příběhy, jak by to vypadalo, kdyby byli spolu. Tohle se mi děje i u žen, ale to není tak časté jako u gay párů. Možná bych měla poděkovat Kayleigh (thank you slash god), která za tohle všechno částečně může.

Předem se omlouvám za své výlevy o roztomilosti, ale já si opravdu nemohu pomoct, doufám že to alespoň pochopíte a nebudete si hrát na neskutečné homofoby, pokud homofobové jste, tak tohle všechno ani nečtěte, líbit se vám to nebude, to vím už teď.

Text RPG life

15. března 2017 v 14:00 | Twotika
Znáte ten pocit, když děláte něco co vás naplňuje, ale ve výsledku vás to od reálné společnosti dost asocializuje? Jestli ne, tak vítejte v mém světe, protože dnes vám chci představit můj druhý život. Můj RPG život.

Snažím se

13. března 2017 v 14:00 | Twotika
Je pravda, že se měním a nevím, jestli je to pro všechny dobře, ale snažím se si ujasnit pár věcí ve svém životě, které by měli být přínosné hlavně pro mě. Jsem totiž strašně přelétavý člověk a není jediného tvora, který by mě za to trochu chápal. Své názory mám sice ustálené, ale aktivity, které by mne mohly bavit, tak mě baví jen určitou dobu.
 
 

Reklama