Opinions

Existuje soukromí v dnešní době?

20. července 2017 v 21:02 | Twotika
Lidé by si měli více hlídat soukromí, pokud nechtějí, aby některé věci nevyšli na veřejnost. Takhle jsem nedávno přišla na jednu skandální věc. Tedy, pro mě to nějak skandální není, ale pro toho jistého člověka by to tak mohlo být. Přiznejme si to, jsem nejlepší stalker ve svém okolí, proto jsem si chtěla jednu osobu trochu prověřit. :D Ale ne, není to tak, že bych byla ten typický stalker, který je naprosto posedlý pozorováním jednoho či více lidí, ne, ja mám ráda získávání informací, ti lidé ani nemusí být důležití, jen chci mít jistotu, kdo se v mé blízkosti opravdu nachází. No a takhle vznikla tahle historka.

13 Reasons Why

3. května 2017 v 14:00 | Twotika
Shit happens and people sucks.

Bolest

29. března 2017 v 14:00 | Twotika
Dám ti hřebík do rakve, už víš přeci jak to bolí, tyto verše, nejsou záhadné, ty pouze bolest tvoří. Vnitřní strana něčeho, co se týká ostatních nám nepřiznává, kolik bolesti jsme ochotni snést. Kolik bolesti vydržíme?

Marná snaha?

23. března 2017 v 14:59 | Twotika
Občas mi přijde, že je zbytečné psát nějaké články, protože jedinou odezvou je ticho. Možná se mi jen zobrazí, že pár lidí si přečetlo nějaký článek, ale to je celé. Přijde mi, že většina blogerů jsou jen tiché myšky, které rádi čtou jen to co je baví, ale neodváží se napsat komentář, protože vědí, že už se na tento blog nikdy nevrátí. V tom případě mi přijde, že všechna snaha o psaní něčeho je zbytečná, pak si ale uvědomím, jak moc mi pomáhá ze sebe dostat slova, která nemohu vyslovit nahlas.

Jane Eyre

8. března 2017 v 14:00 | Twotika
Příběh velké a oboustranné lásky, která i přes všechny problémy eskalovala. Příběh, který mě naprosto ohromil a už mě nemíní pustit zpátky. Ponořte se do shrnutí romantického příběhu se mnou a nenechte se vyděsit, když vám prozradím nějaký děj, který většina z vás určitě zná.

Mocná královna

6. března 2017 v 14:00 | Twotika
Většina lidí už jistě ví, že láska je mocná čarodějka, ale přemýšlel někdy někdo o tom, jak strašně moc člověka mění nenávist k dané osobě? Říká se, že láska a nenávist jsou si velmi blízko a já s tím mohu jen souhlasit. Pocitově to však nesedí. Odmysleme si ty pocity a pohlédněme na to, co všechno má láska a nenávist společného.

Valentýn

1. března 2017 v 14:00 | Twotika
Ve chvílích, kdy tenhle článek píšu, je 14.2., to znamená, že je Valentýn a já se musím smát všem těm zamilovaným párům, kteří si najednou dávají najevo na sociálních sítích, jak se milují a jak bez sebe nemůžou žít. Ha, ha, ha. Vtipálci.

Diskriminace stydlivých

14. ledna 2017 v 20:59 | Twotika
Víte, co je tak strašně na nic? Návštěvnost získáte jen chozením na cizí blogy a doslovným vtíráním se, jenomže ti lidi asi nevědí, že existují lidi, kteří tohle opravdu nemají rádi? Na to se asi ohledy neberou, tak si tu budu psát články jen tak, do větru a nakonec mě to zase přestane bavit a budu se užírat tím, jak jsem vlastně strašná blogerka. A tohle si dokážu nazývat diskriminací stydlivých lidí.

Kosmetika

15. prosince 2016 v 15:00 | Twotika
Většina holek na sebe plácá tolik make-upu, že ani není vidět její pravá tvář. Já v tom nevidím žádný smysl. Stačí mi, že si vyčistím pleť a dám si řasenku a občas třeba rtěnku, ale své nedostatky nemám potřebu zakrývat. Nestydím se za ně tolik, jak bych asi měla, ale přeci jen je tu otázka, proč i holky, které mají dokonalou pleť, potřebují tolik kosmetických přípravků a ničí si tím svou pleť. Můj život s kosmetikou nemá moc společného. Dá se říct, že pokud mezi to berete i šampony a sprchové gely, tak je to možná tak všechno s tou řasenkou, rtěnkou a čistícími prostředky na obličej všechno, co potřebuji. Jsem divná?

Banga vs. Ortel

4. prosince 2016 v 18:37 | Twotika
Drazí přátelé,
jednou z největších kauz dneška je ocenění Tomáše Ortela v Českém Slavíku Mattoni 2016. Pokud dovolíte, řekla bych vám k tomu svůj názor a osvětlila bych vám, proč něco takového vlastně může být oceněno.
 
 

Reklama