Others

Brigáda

17. dubna 2017 v 14:00 | Twotika
Víte co? Nezajímá mě, jestli teď budu znít jako fňukna, protože já sama dobře vím, že si teď vůbec nemíním stěžovat, protože by to ve výsledku vlastně nemělo vůbec smysl, prosím berte to trochu s nadhledem, protože to možná opravdu bude cítit jako nenávistný článek všem zaměstnancům, kteří nejsou schopni za a) odpovědět na e-mail nebo za b) nabídnout brigádu i pro šestnáctileté.

Tajemná osoba

27. března 2017 v 14:00 | Twotika
Je pravda, že jsem našla další tvorbu, momentálně jsem objevila báseň, která snad ani není moje. Nepřijde mi, že bych někdy napsala něco co by se mi líbilo. No, to bude asi ten odstup času. :D
Užijte si to. :)

PET tag ♥

11. ledna 2017 v 15:00 | Twotika
Na návrh blogerky Tyrkysový delfín, která v mých komentářích zmínila, že bych mohla zkusit nějaký tag, jsem se nakonec rozhodla, že něco takového opravdu zkusím. Tento tag nemíním nikomu nařizovat, prostě pokud chcete odpovědět na nějaké otázky ohledně vašich mazlíčků, tak na ně odpovězte. V tom vašem článku bych ale ráda viděla, že jste na to přišli ode mně, to není takový problém ne?

Serialzone, pomocník pro seriálové maniaky

11. prosince 2016 v 19:49 | Twotika
Většina lidí už dávno ví, že jsem seriálový maniak. Většinou, když se pro nějaký seriál nadchnu, tak nevím kdy přestat a nakonec vlastně ani nevím, kde jsem skončila a proto je tu jednoduchý pomocník. který mi naprosto vyhovuje svou jednoduchou ovladatelností. Někteří z vás ho možná už znají a ti kdo ne a s tímto mají problém, tak pozorně čtěte.

Welcome!

4. prosince 2016 v 17:58 | Twotika
Vítejte,
chtěla bych vás oficiálně přivítat na této stránce.
Jednou jsem už na této adrese vystupovala, ale kvůli nějakým nedorozuměním jsem se odsud musela odebrat. Teď jsem si ale jistá, že nic takového už znovu nestane.
Doufám, že vás nějaké mé články zaujmou.
Pokud ano, zanechte prosím komentář.

Děkuji alespoň za jednu tvou návštěvu.
Twotika
 
 

Reklama