Theme of the Week

Změna?

21. července 2017 v 11:57 | Twotika
Stát ve frontě na změnu identity. Identita, která by vám zařídila úplně jiný život, jaké by to bylo? Změnila by se kompletně celá soustava člověka, kterým jsme byli dříve? Měli bychom jinou rodinu? Znali bychom lidi, kteří byli naší oporou dříve? Nebo by změna byla tak intenzivní, že bychom zapomněli i na to, jací jsme byli před tím?

Psychopatie

13. dubna 2017 v 14:00 | Twotika
Sebevražedné sklony. Vydírání. Poškozování. Jen hra. Pár z vás už jistě ví, o čem mluvím. Výbuch v médiích o sebevraždách, které má na svědomí hra Modrá velryba. Úkoly, které ti lidé musí plnit jsou děsivé, často dost pochybné, ale ti lidé to přesto udělají. Tady nebude chyba v těch dětech, teenagerech, ale v těch, co to vymysleli a co si hrají na "kurátory". Ti lidé jsou psychicky narušení, kdo by to dělal, když by měl mysl v pořádku?

True love

13. prosince 2016 v 15:00 | Twotika
Jenom jediný tvor na zemi ti dá více lásky než té, kterou dává samo sobě. Je to mazlíček. Ať už psí, kočičí a nebo jiný. Povím vám o tom mém, se kterým jsem už strávila krásné 3 roky a půl.

This change my life...

7. prosince 2016 v 15:00 | Twotika
Jedna věc, na kterou nikdy nezapomenu, je pro hodně lidí vlastně i celkem obyčejná. Většina rodin takto žije a já nejsem vlastně schopná říct, že by to byla nějaká strašná věc, avšak v té chvíli? Je to hrozné. Touto věcí je pro mě rozvod rodičů. Bylo mi 11 let, když se rodiče rozvedli a na mě, jako už na téměř vyspělém a rozumném člověku, to nějaké stopy zanechalo. Ale začneme hezky od začátku.

After all this time?

5. prosince 2016 v 8:00 | Twotika
After all this time?
Každý den vstáváš z postele a teď to chceš vzdát? Jenom kvůli tomu, že se ti jednou něco nepovedlo? Ty zhroucená dušičko, co to děláš? Copak ti to za to stojí? Jediný chlap, který ti kdy ublíží je otec a to tím, že umře a ty se hroutíš kvůli nějakému hlupákovi, který ti jednou řekl, že tě miluje? Naivko, takových ještě bude.
 
 

Reklama